1979 Yılında GÜNKAR A.Ş olarak tekstil üzerine üretime başlamıştır. 2000 yılında mayo üretimine başlamıştır.Firmanın ürünleri tamamen yerli üretimdir.
SUNSET firmasının ürettiği çocuk ve bayan mayo markasıdır. Bayan mayosunda fiyatı uygun kalitesi yüksek ürünler üretmektedir.
1983 yılından beri mayo üretimi yapan firmanın ürünleri tamamiyle yerli üretimdir. Özellikle büyük bedende çok iyi bir firmadır.
1983 den beri çamaşır üretimi yapan bu firmanın ürünleri yerli üretimdir.Beş yıldır mayo üretiminde de iddalı bir firmadır.
1958 yılında kurulan bir firmanın kolu olan nelson 1980 den beri mayo üretmektedir. Firmanın ürünleri tamamen yerli üretimdir.
10 yıldır mayo üreten bu firmanın ürünleri Türk malıdır.
37 yıldır üretim yapan Özler Tekstil' in erkek mayo markasıdır. Firmanın ürünleri Türk malıdır.
Beş yıldır özellikle yarı tesettür ve tam tesettür mayo üreten bu markanın ürünleri kalitelidir.
Yerli üretim olan bu markanın ürünleri 8 yıldır KORKUTER firması tarafından üretilmektedir. Pijama üzerine kaliteli ve uygun fiyatta ürünler mevcutdur.
Emre tekstilin ürettiği erkek şort mayolarına verdiği isimdir.
Sea & Mark 1998 yılında ÖMÜR BEBE ismiyle çocuk giyimi üretimine başlamıştır. 2001 yılından itibaren mayo ve plaj ürünleri üretimine ağırlık veren firma özellikle büyük beden ve toplayıcı modelleriyle kısa zamanda piyasanın aranan isimleri arasına girmiştir.
1979 yılından bu yana tekstil sökteründe faaliyet gösteren firma 2004 den bu yana mayo ve mayo aksesuarları üretmektedir. Kumaş kalitesinin yüksekliği , fiyatının uygunluğu açısından tercih edilen bir markadır.