Yardım - Destek Müşteri Hizmetleri Sipariş Takip Son Gezdiklerim Beğendiklerim
Sipariş Hattı 0850 333 62 96
Soru & Cevap
WhatsApp 0543 762 10 34

Türkiye'nin en büyük online mayo mağazasına hoşgeldiniz.

Profesyonel iş hayatımızın ilk adımlarını mağazacılık ile 1993 yılında attık. Uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, müşterilerimiz ile olan bire bir dialoglarımız ve destekçimiz olan güçlü markalar sayesinde kaliteli ve güvenilir alışverişin bir simgesi olmayı başardık. Perakende satıştaki başarımızı 2011 yılında e-ticarete taşıyarak tüm Türkiye’de keyifli ve güvenilir alışverişin adresi olduk.

MayoCenneti.com bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Kalite, güven, ve yenilik ilk günlerden itibaren temel taşlarımız olmuştur. Yaptığımız her satışta müşterilerimiz ile birebir ilişkiler kurarak çözüm odaklı çalışmaktayız.

Müşterilerimizin internetten alışveriş yaparken merak ettiği her şeyi danışabileceği online müşteri hattımız ve mail kanalımız bulunmaktadır. Aklınıza takılanları, yanlış bildiğiniz doğruları bilir bunlar için en kolay çözümleri sizlere sunarız. İsteğiniz doğrultusunda beden kalite model hakkında danışabilir, uzmanından size en uygun ürünü seçmek için yardım alabilirsiniz.

Uzun yılların getirisi olan iş tecrübemiz ve alanımızda sahip olduğumuz çeşitlilik ile ihtiyacınız olan ürüne en keyifli ve güvenilir şekilde www.mayocenneti.com ailesi ile ulaşabilirsiniz.